| ASIN | B0711BGQR7 |
| Batteries Included? | No |
| Batteries Required? | No |
| Best Sellers Rank | #848,410 in Tools & Home Improvement ( See Top 100 in Tools & Home Improvement ) #19,812 in Dryer Replacement Parts |