title: "MS-110-100 Digital External Micrometer 100mm (4 inch) MS-110 Series Large LCD Display Gauge Caliper Outside Measuring Metric Imperial"
price: "HK$1182"
---
# MS-110-100 Digital External Micrometer 100mm (4 inch) MS-110 Series Large LCD Display Gauge Caliper Outside Measuring Metric Imperial
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** MS-110-100 Digital External Micrometer 100mm (4 inch) MS-110 Series Large LCD Display Gauge Caliper Outside Measuring Metric Imperial
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- Customers looking for quality international products
## Description
M-SURE MS-110-100 Digital External Micrometer 100mm (4 inch) MS-110 Series Large LCD Display Gauge Caliper Outside Measuring Metric Imperial