brand: "skin1004"
price: "HK$179"
in_stock: true
reviews_count: 10
category: "Skin1004"
url: https://www.desertcart.hk/products/450341506-madagascar-centella-poremizing-clear-toner-210ml
store_origin: HK
region: Hong Kong
---
**Brand:** skin1004
**Availability:** ✅ In Stock
## Summary
> ✨ Unlock pore perfection and glow like you mean it!
## Quick Answers
- **What is this?** Madagascar Centella Poremizing Clear Toner - 210ml by skin1004
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- skin1004 enthusiasts
## Why This Product
- Trusted skin1004 brand quality
## Description
Review: Product - Good
Review: Good - Good one
## Features
- Removal of Keratin Plg MAXIMIZES next-step skincare products' absorbtion into the skin
## Technical Specifications
| Specification | Value |
|---------------|-------|
| ASIN | B0B1JPZYMN |
| ASIN  | B0B1JPZYMN |
| Active Ingredients | Willow Bark Extract, LHA, PHA |
| Best Sellers Rank | #4,425 in Beauty ( See Top 100 in Beauty ) #76 in Face Astringents & Toners |