title: "Padlockable Cam Lock 7840-US19, Black"
brand: "padlockable cam lock"
price: "HK$257"
in_stock: true
category: "DIY &amp; Tools"
url: https://www.desertcart.hk/products/53990831-padlockable-cam-lock-7840-us19-black
store_origin: HK
region: Hong Kong
---
# Padlockable Cam Lock 7840-US19, Black
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** Padlockable Cam Lock 7840-US19, Black by padlockable cam lock
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- padlockable cam lock enthusiasts
## Why This Product
- Trusted padlockable cam lock brand quality
## Description
Ideal for use on Clubhouse lockers, Gym lockers and school lockers. c/w 38mm long and 19mm long straight cam arms, locking nut and spiked washer.