brand: "amets553"
price: "HK$161"
in_stock: true
category: "Apparel"
store_origin: HK
region: Hong Kong
---
**Brand:** amets553
## Best For
- amets553 enthusiasts
## Why This Product
- Trusted amets553 brand quality
## Description
Knit Thick, Super Soft Warm Two Pom Pom Beanie Hat Casual Cap For Kids Boys and Girls ◘ Great for Boys and Girls to Warm up and Go  ◘ Double Pom Pom on Top  ◘ W 5.5" x H 8"