title: "LED Power Indicator Light AD16-22D/S 22mm Panel Installation General Signal Light (white,12V)"
brand: "reland sun"
price: "HK$110"
in_stock: true
category: "Reland Sun"
store_origin: HK
region: Hong Kong
---
# LED Power Indicator Light AD16-22D/S 22mm Panel Installation General Signal Light (white,12V)
**Brand:** reland sun
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** LED Power Indicator Light AD16-22D/S 22mm Panel Installation General Signal Light (white,12V) by reland sun
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- reland sun enthusiasts
## Why This Product
- Trusted reland sun brand quality
## Description
LED Power Indicator Light AD16-22D/S 22mm Panel Installation General Signal Light
## Features
## Technical Specifications
| Specification | Value |
|---------------|-------|
| ASIN | B0B6WTGB3R |
| Best Sellers Rank | #664,882 in Industrial & Scientific ( See Top 100 in Industrial & Scientific ) #608 in Industrial Electrical Indicator Lights |